Destek Hattı:

0332 353 0376

Haber Detay

Beyaz eşya arızalarının korkulacak bir durum olmadığını tüm Konya'lılara söylüyoruz. Herhangi bir Bosch marka beyaz eşya arızanızda bizleri 0332 353 0376 nolu telefondan 7/24 arayabilirsiniz. 

Beyaz Eşya Arızalarında Yüksek Fiyatlara Son: Arızalanan beyaz eşyalarınız için yapılmamış işlem ücretleri ve kesin sonuç odaklı olmayan tamir işlemlerine son veriyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Satış Odaklı Değil Memnuniyet Odaklı İş Prensibi: Bizler için en önemli husus müşteri memnuniyetidir. Bosch beyaz eşyalarınızın arızasında satış odaklı çözüm değil müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki memnuniyet başarının anahtarıdır.

Boch Çamaşır Makinesi Servisi: Bosch çamaşır makineleriniz her ne model olursa olsun her türlü mekanik ve elektronik arızalar tarafımızca onarılır. Hiç bir işlemi müşteri onayı almadan işlem yapmıyoruz.

Bosh Buzdolabı Servisi: Konya'da tüm buzdolabı tamir,bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Aynı şekilde Bosch marka buzdolaplarınızında arıza durumunda artık endişe etmenize gerek yok. Alperen soğutma olarak 7/24 sizler için hazırız.0332 353 0376 nolu telefon numarlarındam bizlere ulaşarak arızanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın sürede ulaşabiliriz. Arızalı Bosch Buzdolapları ve diğer beyaz eşyaların tamirleri öcelikli olarak bulunduğu yerde tamir olanakları varsa tercihimizdir.

 

Tüm marka ve model Bosch beyaz eşyalarınız için Konya Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Arıza durumunda mutlaka arayınız.

Konya'da Selçuklu beyaz eşya servisi , Karatay beyaz eşya servisi ve Meram beyaz eşya servisi hizmetleri sunmaktayız.

Diğer Haberler

Konya Özel Bosch Servisi
Konya Özel Bosch Servisi. 29 - Eylül - 2018
Konya Bosch
Konya Bosch. 13 - Eylül - 2018
Selçuklu Servisi
Selçuklu Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Karatay Servisi
Karatay Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Meram Servisi
Meram Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi. 08 - Ağustos - 2017

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.