Destek Hattı:

0332 353 0376

Haber Detay

Konya Bosch

Bosch markası Alman menşeiili sağlam ve dayanıklı yapısıyla bilinen Beyaz Eşya Firmaları arasında marka bilinirliği açısından da en ön sıralarda yer alan firmalardan desek yanlış olmaz heralde.

Bosch beyaz eşya konusunda yenilikleri ve teknelojik gelişmeleri yakından takip eden firma sağlamlık konusunda yıllarca taviz vermemesi de dikkat çekmektedir?

Bosch Yurtdışında Mı Üretiliyor ?

Almanya lokasyonlu firma Türkiye'ye de yatırımlar yapmıştır.. Elektronik aksamların Almanya'dan diğer aksamların Türkiye'de üretildiği bilinmektedir. Bosch firması Türkiye'ye ciddi yatırımlar yapan bir firmadır. Şöyle ki;


2005: 168 milyon Euro.

2006: 103 milyon Euro.

2007: 85 milyon Euro.

2008: 210 milyon Euro.

4 yılın yatırım toplamı: 566 milyon Euro.

yatırım yapmıştı.Bu yatırımların tamamı beyaz eşya değildir. Otomotiv ve diğer sanayi araç gereç üretimi de bu yatırımlara dahildir.

Bosch markasınız Bursa'da, Manisa ve Çerkezköy de fabrikaları mevcuttur.

Konya Bosch

Türkiye'de olduğu gibi Konya ilinde de Bosch çok rehabet gören markalar arasındadır.Bunları beyaz eşya grubu için söylesekde kategori segmentlerinde de bilgim çok olmamasına rağmen durumun çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Bunu düşünmememdeki sebep bir kategoride bir eşyanın olması gerekenlerin Bosch markasında olabileceğinden emin olduğum için şüphe etmiyorum.

Konya'da Bosch beyaz eşya grubu üzerine (Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Fırın ve Bulaşık makinesi)  tamir bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.Alperen soğutma 20 yıllık geçmişi olan firmadır. Beyaz eşya grububda Boch Konya Servisi konusunda garanti süresi dolmuş beyaz eşyaların arızaları durumunda Bosch Konya Servisi olarak hizmet vermektedir. Konya'da Karatay, Selçuklu ve Meram ilçelerinde hizmet veren firma arızalı Bosch beyaz eşyanızın arıza yapma anından tamir işlemi tamamlanıp test işlemleri sonucu teslim süresine kadar olan süreci hassasiyet ile takip etmektedir.

7/24 servis imkanı ile arıza durumunda hızlı bir şekilde sizlere ulaşıyoruz.Arıza durumunda 0332 353 0376 nolu telefo numaralarından bizleri aramanız yeterli olacaktır. Gezici servisimiz ile sizlere en yakın zamanda  arızalı Bosch Beyaz Eşyanızın takipçisi olacaktır.

Arıza durumlarında cihazı kapalı konuma getirmeniz sizlerin ve meslek dışı kişilerin arızalı beyaz eşyanıza müdehale etmemesi sizlerin maddi manevi kazancı olacaktır. Arıza basit bir sebepten de olsa bazen yanlış müdehaleler sonucu büyük hasarlar açabilmektedir.

Diğer Haberler

Konya Özel Bosch Servisi
Konya Özel Bosch Servisi. 29 - Eylül - 2018
Konya Bosch
Konya Bosch. 13 - Eylül - 2018
Selçuklu Servisi
Selçuklu Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Karatay Servisi
Karatay Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Meram Servisi
Meram Servisi. 05 - Mayıs - 2018
Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi. 08 - Ağustos - 2017

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.