Destek Hattı:

0332 353 0376

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ana hedefimiz, Beyaz Eşya arızalarında sizlerin,
kandırılmasını engellemek ve Selçuklu, Karatay ve Meram'daki müşterilerimize “akıllı seçimler” sunmaktır.

 

Alperen Soğutma Kimdir?

Beyaz Eşyalarınız, cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlara çevrimiçi ücretsiz hizmet sağlayan ekibimiz, büyük veri bankasıyla tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Youtube kanalımızdan hergün yüzlerce müşterimizin sorunu yanıtlayıp yardımcı olmayı kendimize ilke edindik.

25 Yıllık ve beyaz eşya teknisyeni, Alperen Soğutma; her zaman tüketicinin yanında tutumu, sağladığı dürüst ve yüksek hizmet kalitesi, ve tüketiciyi aldatmaya çalışan servislere karşı olan tavrıyla, sadece Konya’daki tüketicileri bilgilendirmektedir.

Alperen Soğutma Kimdir? diye sorduğunuz da detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken youtube kanalımıza ziyaret etmeniz olacaktır. Bu kanal'da Alperen Soğutma kimdir'in cevabını bulacaksınız.

Konya merkez'de başlayan destek servisleri, internet aracılığıyla canlı anlatımlar, video kayıtları, arızanıza doğrudan uygun kullanıcı kılavuzları, hata karşılıkları gibi büyük veri bankasıyla ücretsiz devam etmektedir. Tüketicilerin de katılımıyla büyüyen destek sayfalarıyla, binlerce sorun yaşayan ve anında çözüm arayan kullanıcılarımıza rehber olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sorununuz uzaktan bilgiyle çözülebilir konumda olduğu sürece, destek ekibimiz 7/24 ücretsiz hizmet vermeye devam edecektir. Sonsuza dek!

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.